Drzwi wewnętrzne Warszawa

DRZWI DEWRO Dane Techniczne

DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE

KONSTRUKCJA:

Ramy skrzydeł drzwiowych Dewro wykonane są z drewna klejonego iglastego i wypełnione listwami z płyty wiórowej, okładzinę ramy stanowi płyta wiórowa grubości 6 mm. Na obwodzie zewnętrznym ramy skrzydeł doklejone są listwy z drewna odpowiadającego rodzajem fornirowi. Skrzydła drzwiowe oklejane są fornirem. Wszystkie znajdujące się w drzwiach szyby osadzane są na uszczelkach i mocowane za pomocą listew drewnianych. Powierzchnie skrzydeł wykończone są przeźroczystymi powłokami lakierniczymi. Ościeżnice DEWRO to ościeżnice regulowane występujące w pięciu typach: Standard, Standard z listwą ozdobną, Round , Round Plus i Owal. W przypadku czterech pierwszych elementy ościeżnic wykonane są z fornirowanej płyty wiórowej natomiast opaski maskujące z fornirowanej płyty MDF. Wyjątkiem jest ościeżnica Owal, której elementy nośne wykonane są z drewna klejonego iglastego oklejonego dowolnym fornirem, opaski maskujące z fornirowanej płyty MDF.

RODZAJE SKRZYDEŁ:

W stałej ofercie znajduje się 133 modeli skrzydeł drzwiowych w 10 liniach wzorniczych Classic, Prestige, Exclusiv, Elegant, Italia, Modern, Nova , Standard, Millenium i Retro. Pierwsze cztery, to klasyczne linie wzornicze w bardzo szerokiej gamie rozwiązań najczęściej stosowane w tradycyjnych wnętrzach.Dwie ostatnie to nowo wprowadzone linnie, linia millenium - nowoczesne połączenia różnych gatunków drewna ze stalą nierdzewną. Linia Retro to bardzo klasyczne drzwi oparte na stylistyce drzwi dworków i rezydencji. Pozostałe linie grupują nowoczesne modele o prostych, geometrycznych, modnych kształtach. Ze względu na charakter produkcji istnieje możliwość modyfikacji modeli z oferty podstawowej a także wykonania skrzydeł wg indywidualnych projektów.

RODZAJE OŚCIEŻNIC:

Wszystkie modele skrzydeł można dowolnie komponować z ościeżnicami Dewro wykonywanymi w 10 rodzajach - standard standard z listwami ozdobnymi 01, 02, 03 i 04 , round , round plus i owal a także nowe Retro i Retro Plus.

OSZKLENIE:

W ofercie znajduje się kilkanaście rodzajów szkła gładkiego i ornamentowego do wyboru przez klienta. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania ornamentów piaskowanych lub grawerowanych włącznie z wzorami indywidualnymi.

OKUCIA:

W standardzie skrzydła znajdują się zawiasy w kolorach: chrom, chrom satynowany, mosiądz , mosiądz matowy, stare złoto, stal nierdzewna - do wyboru przez klienta, oraz zamek (klucz, wkładka, wc)

LISTWY:

Listwy przyszybowe oraz wykańczające płyciny wykonane są z drewna w tym gatunku co fornir. W zależności od linii wzorniczej klient wybiera listwę spośród 2- 4 profili.

USZCZELKI:

Standardowym elementem ościeżnicy jest uszczelka wciskana z tworzywa EPDM. Uszczelki znajdują się również na ramkach mocujących szybę.

ATESTY:

Drzwi firmy Dewro posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej AT-15-6639/2005

DRZWI DEWRO

Drzwi Dewro Drzwi Techniczne Ościeżnice

INFORMACJE TECHNICZNE

Dane Techniczne Podstawowe Wymiary

GALERIA DRZWI DEWRO

Linia Italia Linia Prestige Linia Elegant Linia Exclusiv Linia Nova Linia Retro Linia Standard Linia Millenium Linia Modern
Polityka prywatnosci Projektowanie i tworzenie stron internetowych www.webdevelopment.com.pl