Drzwi wewnętrzne Warszawa

FIRMA

Szanowni Państwo! Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy JAX!

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Od samego początku postawiliśmy na jakość wykonywanych usług i satysfakcję naszych Klientów. Zgodnie z naszą myślą przewodnią z pasją podchodzimy do wszystkich powierzanych nam projektów. Każde zlecenie traktujemy jak prawdziwe wyzwanie i dokładamy wszelkich starań aby zrealizować nawet najbardziej wyszukane i wymagające projekty.

TWOJE WNĘTRZE NASZĄ PASJĄ…

Kompleksowo realizujemy wszelkie projekty drzwi. Począwszy od zaprojektowania, poprzez wyprodukowanie, a kończąc na dostarczeniu i montażu produktów w Państwa domu. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalającą wyposażyć w jednym stylu i charakterze całe wnętrze.
Proponujemy: drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi klasyczne, drzwi na zamówienie, drzwi drewniane, drzwi lakierowane, drzwi fornirowane... Jesteśmy doskonale przygotowani do zrealizowania wyszukanych i nietypowych projektów.

  • Drzwi wykonujemy w oparciu o projekty uznanych architektów oraz własne studio projektowe.
  • Wiele czasu i uwagi poświęcamy na pracę nad projektem , aby uwzględnić w nim Państwa sugestie jak również znaleźć satysfakcjonujące rozwiązania.
  • Stale pogłębiamy naszą wiedzę i na bieżąco śledzimy trendy w architekturze wnętrz
  • Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i cały przekrój dostępnych na rynku materiałów
Polityka prywatnosci Projektowanie i tworzenie stron internetowych www.webdevelopment.com.pl